chalupa Vyprachtice Orlicka

* chalupa Orlicka ubytovanie VyprachticeChata Orlička ponúka ubytovanie pre 24 hostí. V lete je ideálnym východiskovým miestom pre cyklistické a turistické výlety do nádhernej prírody Orlických hôr. Pre zimné obdobie disponuje vlastným lyžiarskym vlekom s dĺžkou 250 m, lyžiarske stredisko Čenkovice je vzdialené 5 km.

Chata Orlička je optimálne riešenie pre spoločnú zimnú či letnú rekreáciu stredne veľkej skupiny priateľov či niekoľkých spriatelených rodín. Chata je bez stáleho správcu a prenajíma sa celá.

Chata v Orlických horách ubytovanie Výprachtice Orlička:
Chata Orlička ponúka celoročne ubytovanie pre 24 osôb v 7 izbách (4x 3+1, 2x 2x1, 1x2). Sociálne zariadenia sú spoločné (2x WC, 2x sprcha) - v roku 2004 zmodernizované.
Stravovanie: kompletne vybavená kuchyňa, sporák, 2x sklokeramická doska, 2x chladnička, umývačka riadu (!), 2x mikrovlnná rúra, domáca pekáreň chleba.

Ubytovanie Orlické hory chalupa Orlička Výprachtice:
V pracovných dňoch možno objednať obedy (lacné a dobré) u miestnej firmy i s možnosťou vlastného odvozu jedla na chatu. V bezprostrednej blízkosti chalupy Orlička je zaistené parkovanie až pre 7 áut. Súčasťou objektu je pozemok o rozlohe 13000 m2. Vykurovanie chalupy je centrálne na pevné palivo kombinované s akumulačnými kachľami.

Orlické hory ubytovanie chalupa Výprachtice Orlička:
Chata Orlička je ideálne miesto pre zimnú rekreáciu. Vlastný lyžiarsky vlek s dĺžkou 250 m je vhodný pre menej náročných lyžiarov a rodiny s deťmi. Veľké lyžiarske stredisko Čenkovice 5 km. 10 lyžiarskych vlekov s dĺžkou až 900 m, prevýšenie 250 m. Snowpark, večerné lyžovanie, lyžiarska škola, požičovňa lyží. Cez 30 km upravovaných bežeckých tratí v okolí Bukovej hory.

Jablonné nad Orlicí ubytovanie Výprachtice Orlické hory Orlička:
V lete je chalupa Orlička východiskovým miestom pre cyklistické a turistické výlety do nádhernej prírody juhovýchodnej časti Orlických hôr a do Trebovských stien. Pinpongový stôl je pripravený v stodole vedľa chalupy. Strategická poloha u cykloturistických chodníkov pozdĺž Moravskej Sázavy, ideálne východiskové miesto od jednoduchých až po náročné cyklovýlety. Lacné tenisové kurty sa nachádzajú 700 m od chalupy, kvalitné kurty v dedine (3 km). K dispozícii záhradný gril s priemerom 53 cm.

chalupa Vyprachtice Orlicka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýchalupa Vyprachtice Orlicka - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Vyprachtice Orlicka - k dispozícii letná terasachalupa Vyprachtice Orlicka - tenis - v blízkosti hotelachalupa Vyprachtice Orlicka - Televizor má príjem satelitných  programůchalupa Vyprachtice Orlicka - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Vyprachtice Orlicka - Izby s vlastnou toaletouchalupa Vyprachtice Orlicka - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky:

chalupa Orlicka ubytovanie Vyprachtice Aktuálne počasie: hmla
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: 0 °C
Vietor: 6 m/s

Adresa: chalupa Orlicka Koburk 39 Vyprachtice 56134 Czech Republic

E-mail: Pension-Vyprachtice-Orlicka@cz-hotel.eu